Calvin Klein One

Najbardziej popularny zapach perfum na rynku? Wiadomo, Calvin Klein One no bo kto ich nie zna 
One Calvina Kleina to zapach już kultowy. Wydany po raz pierwszy w ’94 ciągle cieszy się nie słabnąca popularnością.

Stworzone zostały dla kobiet i mężczyzn mocno zmieniły postrzeganie perfum i kategoryzowanie ich według płci. Z zamysłu miały być proste i pasować do stylu, który lansował i tak naprawdę niezmiennie do tej pory kreuje Calvin Klein. Bez zbędnych dodatków, udziwnień i nie potrzebnych ozdobników.

Nuty Zapachowe:
nuta głowypapaja, cytryna, zielona nuta, ananas, bergamotka, mandarynka, kardamon
nuta serca róża, jaśmin, korzeń kosaćca, konwalia, fiołek, gałka muszkatołowa
nuta bazy: piżmo, drzewo sandałowe, bursztyn, cedr, mech dębowy
 
Zapach perfum tych jest banalny, świeży oraz czysty. Idealne na słoneczne, ciepłe dni kiedy to taka prostota najlepiej pasuje. Zapach ten daj się oczarować świeżym tonom i  otula nas przyjemną harmonią.
Specjalny ekstrakt z jaśminu i innych kwiatów przesądza o wyjątkowości i osobistości tych zmysłowych perfum. Świeże tony zapewnia cytryna i papaja, które łączą się z esencjami jantaru i mchu. Te perfumy są ponadczasowe i uniwersalne na każdą okazję.
Pierwszymi wyczuwalnymi nutami są świeże zielone nuty, bergamotka – to jest to co czuję. To taki powiew świeżości i energii. Jest bardzo pobudzający. Następnie zapach się rozwija w stronę kwiatową – wybijają się delikatnie nuty jaśminu, zapach nieco łagodnieje, nabiera kobiecości ale nadal jest bardzo świeży.
Flakon w jakim znajdują się perfumy jest bardzo prosty. Buteleczka jest szklana i matowa bez zbędnej grafiki. Czysta klasyka.
Za co polubiłam zapach perfum Calvin Klein One?
Za prostotę! Idealnie sprawdzają się na co dzień w letnie, słoneczne, upalne dni ponieważ są bardzo delikatne i odświeżające. Kolejny plus to ich trwałość, by były wyczuwalne cały dzień trzeba je psiknąć dwa razy – raz rano a potem w połowie dnia. No i jeszcze ich cena! Jest na prawdę przystępna a w stosunku do ich jakości jest na prawdę fajna.
A Wy znacie ten zapach?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>