L’Oreal True Match

Dziś trochę o podkładach. Niestety, żeby znaleźć ideał trzeba się na szukać tak więc chętnie podzielę się z Wami opinią.

Tym razem padło na podkład L’Oreal True Match w odcieniu 2.N Vanilla.
Z tego co wyczytałam podkład ten dostępny jest aż w 14 odcieniach – od jasnych po ciemne, od ciepłych po chłodne. Gama została przygotowana przez firmę L’Oreal tak szeroko by każda z Nas mogła znaleźć odcień najbardziej odpowiadający jej skórze.
Dla jasnej karnacji polecane są odcienie o numerach – 1.N, 2.N,3.R/3.C, 3.D/3.W
Dla karnacji średniej polecane są odcienie – 4.N, 4.D/4.W oraz 5.N
A do ciemniej karnacji najlepiej pasować będą odcienie – 5.D/5.W oraz 6.N

Podkład, o którym mowa pochodzi już z tej nowej formuły, która została ulepszona.
Nowa formuła True Match została wzbogacona o trzy nowe, hybrydowe pigmenty. Dzięki temu podkład True Match osiąga jeszcze lepszą precyzję kolorystyczną. Nowe pigmenty efektywnie dopasowują się do ciepłej, zimnej i neutralnej tonacji skóry. Są tak drobne, że gwarantują efekt nieskazitelnej, naturalnie wyglądającej skóry.
Rewolucyjne połączenie czterech olejków eterycznych dla wyjątkowego komfortu aplikacji i równomiernego wykończenia makijażu. Zapewnia doskonałe rozprowadzenie podkładu, łatwość użytkowania i wyjątkowo sensoryczne doświadczenie.
A jego kremowa formuła zawiera kombinację gliceryny, witaminy E i B5 dla wyjątkowego komfortu. Pozostawia skórę gładką i miękką w dotyku.

Co do konsystencji podkład jest dość rzadki, jednak jak dla mnie bardzo dobrze się go nakłada, nie pozostawiając żadnych smug. Sam podkład zawiera w sobie drobinki o złotawym odcieniu ale mega, mega bardzo drobniuteńko zmielone, tworząc dosłownie mikropyłek. Pokrywają one skórę bardzo równomiernie, wchodzą w pory skóry, pięknie imitując zdrowy glow. Drobinki w True Match są kompletnie niegroźne, chyba że oczekujecie bezwzględnego matu. Podkład po chwili od nałożenia „zastyga”  co ma wpływ na lepszą trwałość. W efekcie – skóra jest sucha w dotyku, ale widocznie odbija światło. Niestety przy takowej formule podkład nie wybacza suchych skórek, dlatego też przed jego użyciem sprawdźcie stan swej skóry.
Dzięki temu podkładowi nasza skóra twarzy jest ujednolicona w kolorze, niedoskonałości są zakryte przy promiennym wyglądzie. Więc czego chcieć więcej!

Opakowanie jest szklane, wyposażone w pompkę, która ułatwia użycie odpowiedniej ilości podkładu. Ogólnie wygląda bardzo elegancko.

Ja kupuję go w internetowej drogerii https://www.iperfumy.pl/ za około 40 zł ponieważ często jest w promocji!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>