Lokówka do włosów BABYLISS Sublim Touch C319E

Wstyd się przyznać ale lokówka, której używałam do tych czas miała chyba ze 20 lat😅😮 Używałam ją moja mama a nawet babcia😂 bo to w sumie chyba lokówka babci była😂😂😂 Więc nadszedł czas na zmiany🤣 Ale wiecie co? Tamta stara była jeszcze całkiem sprawna! Tylko się długo nagrzewała i kabel się plątał, a no i trochę już plastik zaczął się sypać🤣 ale loki robiła genialne! Czy to cieniutkie czy to lekkie fale!

No ale dobra pogadane, pogadane ale czas opowiedzieć Wam o wyborze mojej nowej lokówki! Jak już mówiłam stara zaczęła się sypać i mimo, że loki robiła to już po prostu zaczęła mnie denerwować i przyszedł czas na jej wymianę.

Dlaczego postawiłam na markę Babyliss?

BaByliss Paris ma swoje korzenie w profesjonalnym fryzjerstwie za sprawą marki BaByliss Pro. Praca ze stylistami fryzur pozwoliła rozwinąć linię profesjonalnych produktów, które łączą w sobie nowoczesną technologię i design. Wieloletnie doświadczenie w pracy z włosami pozwoliło firmie BaByliss PRO osiągnąć pozycję lidera w produkcji profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego oraz profesjonalnych kosmetyków do włosów. Lokówki, prostownice, suszarki oraz kosmetyki stylizujące i pielęgnacyjne od lat służą fryzjerom w salonach urody na całym świecie. – Tak więc chyba nie trzeba nic dodawać te produkty są po prostu dobrej jakości więc nie ma co nad tym gdybać. 

Dlaczego wybrałam akurat model BABYLISS Sublim Touch  PRO 180 S 19mm?

Po pierwsze dlatego, że moje włosy są cienki i mam ich mało a jak chcę zrobić dużo loczków to im mniej milimetrów tym lepiej😅 a i z dużymi lokami czy lekkimi falami taka lokówka sobie spokojnie poradzi bo wystarczy przecież nawinąć grubsze pasmo😏 więc dla mnie ta lodówka to można by rzec, że jest modelem 3 w 1 😂

Co zyskujemy dzięki tej lokówce? 

  • idealnie sprawdzi się na małe loczki
  • z dużymi pasmami też daje radę by wyszły z tego fale
  • dzięki gładkiej powłoce ciepło rozkłada się równomiernie
  • bardzo szybko się nagrzewa
  • posiada regulacje temperatury dzięki czemu zapewnia dostosowanie działania lokówki do kondycji włosów – 10 pozycji do wyboru ( max. temp. 180°C)
  • powłoka Sublim’touch – chroni włosy przed działaniem wysokiej temperatury

 

Cena: ja zapłaciłam za nią około 90 zł w drogerii internetowej.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>