Delia Cosmetics Coral Nail Enamel Hybrid Gel TOP COAT

Dziś chciałabym przedstawić Wam lakier nawierzchniowy Delia Cosmetics Coral Nail Enamel Hybrid Gel. Ja posiadam tylko wersję TOP COAT, nawierzchniową czyli step 2 ale producent przygotował dla Nas cały komplet. Step 1 to po prostu lakier o konkretnym kolorze.

Na wstępie zacznijmy od tego co mówi nam producent o tym zestawie:

  • Zestaw do wykonania manicure hybrydowego
  • Trwały i profesjonalny
  • Niezwykle prosty w użyciu
  • Zapewnia mocny połysk
  • Utwardza paznokcie
  • Nie odpryskuje
  • Bezpieczny dla płytki paznokcia
  • Ja widziałam do wyboru 6 kolorów  – najmodniejsze w tym sezonie (klasyczna czerwień, pomarańcz, amarant i jasny róż, fiolet oraz bordo)
  • Zestaw składa się z Lakieru Hybrid Gel Color oraz Top Coat Hybrid Gel ale możemy kupić każdy lakier oddzielnie

SPOSÓB UŻYCIA : 
KROK 1. Nałóż lakier Hybrid Gel Color na paznokcie i odczekaj aż wyschnie
KROK 2. Nałóż Top Coat Hybrid Gel i odczekaj 5 minut

Koszt całego zestawu to niecałe 20 zł – ja za TOP zapłaciłam dokładnie 9,90 zł
Więc myślę, ze cena jest na prawdę przystępna.
 
A więc teraz trochę na temat samego lakieru. Na początku przygotowałam płytkę paznokcia i nałożyłam na nie dwie warstwy innego lakieru, tak by nic nie prześwitywało. Następnie przeszłam do nałożenia TOP COAT Delia. Należy nakładać go dość  sprawnie i szybko, tego względu że dosyć szybko wysycha i mogą powstawać lekkie smugi. Cały manikiur wysechł w przeciągu kilku minut. Bardzo mnie ucieszył fakt, że po pomalowaniu paznokci wieczorem, rano nie miałam żadnych odgnieceń czego nienawidzę właśnie w klasycznych lakierach. Ze względu na szybkość nakładania topu zauważyłam malutkie niedomalowane miejsca ale stwierdziłam, że tego nie widać i nie będę tego poprawiała.
Całość pięknie utrzymywała się dokładnie tydzień, tam gdzie lakier kolorowym niedokładnie był pokryty topem pojawiły się delikatne odpryski. Cała reszta cudownie utrzymywała się i przez cały tydzień błyszczała jak hybryda.
Podsumowując, czy warto inwestować w lakier tego typu?
Ja uważam, że jak najbardziej tak. Ja  jestem nim zachwycona!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>