Słuchawki, w których nie stracisz kontaktu z dzieckiem

O tym jak wspaniałe jest bycie mamą przekonają się tylko kobiety, które tego doświadczą. Natłok rzeczy do zrobienia w ciągu dnia rośnie, ale uśmiechnięta buzia dorastającego dziecka jest warta wszystkiego. Trzeba jednak pamiętać, żeby również zrobić coś dobrego dla siebie, a jeśli łączy się to z przyjemnością dla dziecka to jest zdecydowanie idealny plan. Pierwszym pomysłem, który przychodzi do głowy jest spacer na świeżym powietrzu. Poza ruchem, który dobrze wpływa nie tylko na zdrowie i samopoczucie jest to świetny moment do poznawania innych mam lub uspokojenia się po całym dniu pracy w domu. Z relaksem kojarzy się na pewno muzyka. Jednak założone słuchawki podczas spaceru sprawiają, że nie słyszymy swojej pociechy. Idealnym rozwiązaniem byłaby możliwość kontaktu z dzieckiem i jednoczesnego słuchania muzyki.
Jak to zrobić? Z pomocą przychodzi firma Aftershokz. Specjalizuje się ona tylko w jednym produkcie, więc na pewno jest dobrze dopracowany. Mowa tu o słuchawkach, które przekazują dźwięk przez kość do ucha środkowego. Dokładniej mówiąc nie zakłada się ich na uszy jak zwykłe słuchawki tylko na wysokości kości policzkowej. Dźwięk w bardzo dobrej jakości dociera przez wibracje, a ucho jest całkowicie odkryte. Dzięki temu idealnie słychać wszystko, co nas otacza oraz muzykę. Brzmi fajnie? Wygląda i sprawuje się jeszcze lepiej. Przede wszystkim działają one przez Bluetooth, więc nie ma problemów z kablem. Na pełnym naładowaniu mogą grać nawet do 6 godzin. Tytanowy pałąk sprawia, że są giętkie i bardzo lekkie. Całość sterowana jest za pomocą jednego przycisku, a dzięki niemu można chociażby odebrać połączenie z telefonu (cały czas mając kontakt z dzieckiem). Takich słuchawek można użyć w wielu innych sytuacjach dnia codziennego, a bieganie, jazda na rowerze czy jazda autem to tylko niektóre z przykładów.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>