Kosmetyki po opalaniu

Lato w pełni więc czas przedstawić Wam kosmetyki, które zregenerują naszą skórę po długich kąpielach słonecznych. A więc do dzieła 🙂 

1. Ideepharm Panthenol pianka kojąca do twarzy i ciała 

Pianka ta to genialny produkt, który w szczególności łagodzi stany zapalne po oparzeniach i leczy skórę.
Ma postać bezzapachowej pianki, która po kontakcie ze skórą topi się i zmienia swoją konsystencję. Bardzo dobrym pomysłem jest wcześniejsze schłodzenie jej w lodówce. Działa to dodatkowo łagodząco na skórę.
Bardzo dobrze radzi sobie z oparzeniami posłonecznymi. Skuteczna, także przy łagodzeniu obrzęków po owadzich ukąszeniach.

2. Shiseido Sun After Sun – emulsja regenerująca po opalaniu do twarzy i ciała

Emulsja regenerująca po opalaniu, przeznaczona jest do stosowania zarówno na całe ciało jak i na twarz. Doskonale nawilża i odżywia skórę po kąpielach słonecznych. Przywraca zdrowie skórze uszkodzonej działaniem słońca. Przedłuża równiez trwałość opalenizny.

3. Lancôme Soleil Bronzer – nawilżające mleczko po opalaniu

Nawilżające mleczko do  do ciała po opalaniu dzięki czemu nasza skóra będzie odpowiednio nawilżona a trwałość opalenizny zostanie przedłużona.

4. FlosLek Laboratorium Sun Care – emulsja SOS po opalaniu

Emulsja tak przynosi ulgę skórze dzięki delikatnemu efektowi chłodzenia. Łagodzi podrażnienia i uspokaja skórę, zdecydowanie zmniejsza zaczerwienienie oraz uczucie nadmiernego rozgrzania. Ma ona za zadanie intensywnie i długotrwale nawilżać oraz silnie regenerować komórki skóry.

5.  Garnier Ambre Solaire nawilżające mleczko po opalaniu

formuła mlecza zawiera czynnik odświeżający, aby błyskawicznie łagodzić skórę i zwalczać uczucie szczypania i ściągnięcia związane z opalaniem. Wzbogacone o ekstrakt z kaktusa działa jak zbiornik nawilżający skórę. Delikatna i miękka, Twoja skóra odzyskuje naturalny komfort, jest ukojona i ponownie nawilżona na 12 godzin. Kosmetyk ma konsystencję mleczka, lub nawet lżejszą. Szybko wchłania się w skórę, ale niestety pozostawia uczucie lepkości, co mi osobiście nie przeszkadza. Zapach jest bardzo przyjemny – świeży, aloesowy, orzeźwiający. Opakowanie wygodne, wydajność OK. Preparat nieźle sprawdza się pod względem łagodności – nie powinien dodatkowo podrażnić spieczonej na słońcu skóry

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>