SCHOLL Velvet Smooth elektroniczny pilnik do stóp

Nad zakupem elektronicznego pilnika do stóp rozważałam dość długi czas. Nie wiedziałam czy jest sens go kupować ze względu na to czy na prawdę dobrze się sprawdzi. W końcu podjęłam decyzje, zaryzykowałam i kupiłam go.
Więc postanowiłam podzielić się z Wami opinią o nim.  Wybrałam pilnik  SCHOLL VELVET SMOOTH ELEKTRONICZNY PILNIK DO STÓP.

Pilnik ten ma za zadanie usuwać twardą skórę stóp szybko i bez wysiłku. Ma on za zadanie działać podobnie do frezerki stosowanej w profesjonalnych salonach kosmetycznych.

Podczas zakupy do wyboru miałam dwa kolory, morski i różowy, ja wybrałam odruchowo różowy ale szczerze kolor dla mnie nie ma zupełnie żadnego znaczenia. Obsługa pilnika nie jest skomplikowana, przekręcamy kolko na „1” i działa. Zasilany jest on na baterie.

Jako ze działa on na baterie to nie ma aż tak dużej mocy. Przy mocniejszym dociśnięciu głowicy do skóry ona się po prostu zatrzymuje. Jeśli jednak nie dociskamy całkowicie to działanie jest zadowalające. Diamentowe elementy dobrze pozbywają się martwego naskórka ze stóp ale trzeba trochę poświęcić czasu żeby stopy były całkiem gładkie no ale dla efektów warto 🙂
Sam kształt pilnika jest dość wygodny i dobrze trzyma się go w ręce operując, nie ogranicza ruchów w żaden sposób.
Pilnik  niestety nie jest wodoodporny, dopiero pisząc ten post zauważyłam, że jest też wersja wodoodporna i przyznam, że trochę się zasmuciłam bo jednak opcja ta byłaby dla mnie wygodniejsza no ale cóż i na sucho tez sobie radze.
Pilnik posiada wymienne głowice. Jedna głowica wystarcza przeciętnie na 12 zabiegów.

Ja stosuję zabieg na stopy pilnikiem tym raz bądź dwa w tygodniu. Efekty jak na taki „domowy” produkt są na prawdę zadowalające. Skóra stóp jest dość gładka i miękka. Wszystkie szorstkie miejsca zostają pięknie spiłowane.  / .

Cena pilnika Scholl 75,90 zł

Cena głowic wymiennych – około 45 zł za dwie sztuki

Co do dostępności łatwo znaleźć pilnik ten zarówno stacjonarnie jak i w drogeriach internetowych.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>