Suszarka na pranie Foppapedretti Gulliver

Szukasz fajnej suszarki na pranie? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! Dziś poopowiadam Wam co nieco o suszarce na pranie Foppapedretti Gulliver. Jeżeli właśnie urządzasz mieszkanie to świetnie trafiłeś suszarka ta oprócz swego pierwotnego zadania fajnie sprawdzi się również jako dodatek do nowoczesnego wnętrza.

Na początek trochę o marce.

Marka Foppapedretti powstała z pasji do drewna jej założyciela Ezio Foppa Pedretti. Produkty tworzone przez rodzinę Foppapedretti odznaczały się wyjątkową autentycznością i dbałością o szczegóły oraz niezwykłą pomysłowością na przestrzeni lat.
Do legendy przeszły niezwykle autentyczne wozy konne i małe kuchnie dla lalek.Na przestrzeni lat rynek produktów dla dzieci zmieniał się, pojawiły się produkty z plastiku. Kreatywność Ezio Foppapedretti nie zmalała i w 1950 r. pojawiły się pierwsze krzesełka do karmienia dla dzieci, kołyski, biurka oraz inne meble do pokoju dziecięcego. W 1974 r. Foppapedretti rozpoczęło produkcję mebli ogrodowych, natomiast w przełomowym roku 1980, firma na zawsze zmieniła rynek akcesoriów domowych, oferując w pełni funkcjonalną gamę produktów, które do dziś ułatwiają życie każdego domownika.
W 2004 roku marka ta otworzyła nowy rozdział w swojej długoletniej działalności wprowadzając do sprzedaży wózki dla dzieci, idea była zgodna z przekonaniami firmy, że produkt ma być bezpieczny a zarazem bardzo innowacyjny.

Marka ta wyróżnia się najwyższą jakością materiałów, funkcjonalnością oraz wygodą wraz z niebanalnym designem oraz zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

 

A teraz przejdźmy do samej suszarki

Główną zaletą jej jest możliwość regulacji na wielu płaszczyznach. Użytkując ją z łatwością możemy dostosować jej wielkość do aktualnej ilości prania ponieważ maksymalna długość prętów do wieszania prania wynosi aż 27 metrów. Co najlepsze to złożona suszarka zajmuje jedynie 14 cm, a dzięki pozycji pionowej z łatwością można ją ustawić czy schować w dowolnym miejscu.

Produkt ten sprawdzi się nie tylko w mieszkaniach, ale także w hotelach czy pensjonatach.

Suszarka na pranie Foppapedretti Gulliver wyróżnia się bardzo stylowym designem, na który wpływa przede wszystkim kolor obudowy. Posiada ona  praktyczne kółka, znacznie ułatwiające przesuwanie, które zostały wyposażone w hamulce, a dodatkową zaletą jest gwarancja nie zarysowania podłogi.

One thought on “Suszarka na pranie Foppapedretti Gulliver”

  • Tak wypasionej suszarki jeszcze nie widziałam! Własnie szukałam czegoś podobnego. Nie mam jednak dobrych wspomnień z tanimi suszarkami (szybko się psują i są niezbyt pojemne). Świetne jest to, że tę suszarkę można bez problemu schować za szafę czy pod łóżko.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>