Krzesełko do karmienia Polly Magic Relax Chicco

Dziś chciałam Wam przedstawić jedną z rzeczy, która znalazła się w naszej wyprawce dla drugiej córy. Z racji tego, że mam dzieci rok po roku a do tego obie to córki to w tym roku za dużo nowego się u nas nie znalazło. Ale znalazło się coś co jest hitem! A mianowicie mowa tu o krzesełku do karmienia, które może pełnić również funkcje leżaczka. Nasze krzesełko/leżaczek jest marki Chicco, model to Polly Magic Relax.

Krzesełko przeznaczone jest już od pierwszych dni życia właśnie ze względu iż posiada funkcję leżaczka. Już mówię Wam dlaczego tak świetnie się u nas sprawdził. Laura ma swój niski leżaczek i cały czas głowiliśmy się jaki wybrać leżaczek dla Ady tak by starsza siostra przez przypadek nie usiadła na młodszej myśląc, że to jej leżaczek. I tu z pomocą przyszło nam to krzesełko, ponieważ ma ono możliwość regulacji wysokości i można je ustawić na 8 rożnych poziomach. Do tego leżaczek ma 4 pozycje oparcia oraz regulowany pałą z zabawkami by zainteresować malucha.

Krzesełko wyposażone jest w 4 kółka dzięki, którym łatwo mogę przestawić go tam gdzie w danym momencie jestem by widzieć maluszka. Wersja ” do jedzenia” wyposażona jest w dużą tacę z nakładką, którą łatwo zdjąć by ją wyczyścić.
I ogromna zaleta krzesełka to to, że łatwo się je składa i rozkłada. A po złożeniu zajmuje na prawdę mało miejsca jak na tego typu sprzęt.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>