Kosmetyki do pielęgnacji dla kobiet w ciąży oraz młodych mam Mustela

 W tym poście chciałabym przedstawić Wam kilka fajnych produktów dla młodych mam oraz kobiet w ciąży firmy Mustela z serii Maternite.
Seria Maternite to kosmetyki, które odpowiadają na najważniejsze problemy związane ze skórą kobiet w ciąży i tuż po porodzie. Skóra w ciąży jest bardzo wymagająca, dlatego podczas pielęgnacji warto sięgnąć po przebadane i odpowiednio przetestowane produkty – mówię Wam poważnie nie kierujcie się jedynie ceną w wyborze kosmetyków, podczas ciąży jakość produktów jest na prawdę ważna!
Na pierwszy ogień idzie balsam, którego używałam przez obie ciąże i po też  😀  Mowa tu o kremie na rozstępy Mustela Maternite. To jest na prawdę mój TOP of the TOP mimo, że jest jednym z najdroższych kremów na półkach dla kobiet w ciąży i mam to WARTO! WARTO! WARTO! Krem zapobiega powstawaniu rozstępów oraz pomaga przy już powstałych jak i pojawiających się rozstępach. Składniki kremu mają za zadanie stymulować produkcję  włókien podtrzymujących skórę. Dzięki czemu nasza skóra jest bardziej elastyczna i sprężysta, dzięki czemu jest ona odporniejsza na działanie czynników powodujących tworzenie się rozstępów.
Dalej mamy serum korygujące rozstępy, które już powstały. Serum to działa na już powstałe rozstępy sprzyjając ich redukcji dzięki wyjątkowemu połączeniu witamin i składników aktywnych. Tu również jest stymulowana produkcja włókien  podtrzymujących skórę, umożliwiając przywrócenie dobrego stanu skóry.
Kolejny świetny produkt to serum ujędrniające do biustu Mustela. Serum to ma za zadanie poprawić jędrność skóry biustu zarówno po ciąży jak i po karmieniu piersią. W jego składzie znajdziemy peptydy awokado, które mają za zadanie łagodzić uczucie napięcia skóry, przywraca elastyczność i uczucie komfortu pozostawiając ją miękką i delikatną. Wąkrotka azjatycka, która to zwiększa jędrność skóry i uelastycznia tkankę, dla zwiększenia efektu modelującego. A także Elastoregulator®czyli silnie działający składnik aktywny pochodzenia roślinnego przywraca gęstość i wzmacnia skórę aby poprawić jej odporność na zmiany objętości biustu.
Wszystkie kosmetyki z serii Mustela Maternite nie zawierają parabenów, ftalanów, fenoksyetanolu, chlorfenezyny. Kosmetyki mają bardzo naturalne składy. Bez problemu mogą stosować je osoby posiadające skórę wrażliwą.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>