Chanel Coco Mademoiselle

Chanel Coco Mademoiselle  to perfumy, z którymi miałam pierwszy raz do czynienia w liceum kiedy prawie dzień w dzień pachniała nimi koleżanka z klasy. Więc jak już na początku możecie zauważyć jest to nie tylko zapach dla kobiet mogą spokojnie psikać się nim też młode dziewczyny.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: sycylijska pomarańcza, kalambriańska bergamota
nuta serca: róża, orientalny jaśmin
nuta bazy: indonezyjska paczula, haitańska wetiweria, wanilia z Réunion, białe piżmo


Twórcą perfum Chanel `Coco Mademoiselle` jest Jaques Polge (`Allure`).  Jedni mówią o tym zapachu iż jest to klasyczna Chanel No 5  w nowej świeżej odsłonie inni zaś, że to zupełnie inne perfumy. Ja zgadzam się z tym drugim głosem dla mnie to coś zupełnie innego. Klasyka to jest klasyka a w tych perfumach jest coś delikatnego, dziewczęcego wręcz.
Chanel Coco Mademoiselle to zapach bardzo łatwy, posty, lekki i przyjemny — cytrusy, kwiaty i trochę paczuli, prosty przepis na wiosenny bestseller. Ma w sobie jednak jakąś klasyczną, mydlaną świeżość, uosabiającą charakterystyczną dla Chanel elegancję. Ma również nutkę romantyzmu. Paczula, choć nieinwazyjna, dodaje kompozycji powagi.
Zapach ten jest tak rozpoznawalny, że chyba nie ma osoby, która czując go by go nie poznała. No nie ma szans by pomylić go z czymś innym.
Owocowo-kwiatowe nuty zmieszane z uwodzącymi aromatami orientu przyciągają fanki świeżych zapachów spragnione odrobiny luksusu.


Aksamitna kompozycja tego zapachu otula nas są piękną wonią. Są świeże, lekko kwiatowe, ale i uwodzą tajemniczymi zapachami orientu. Idealnie sprawdzą się dla kobiet, które cenią sobie klasę i elegancki styl, ale chcą zarazem pozostać romantyczne, dziewczęce.
Co ciekawe naturalne składniki jakie użyte zostały do produkcji tych perfum wcale nie wietrzeją. Mademoiselle pachną nawet do kilkunastu godzin. Jeszcze po kilku godzinach właścicielkę perfum powinna otaczać mgiełka wyraźnie wyczuwalna dla otoczenia. Taka świeża smuga sprawia, że to pachnidło sprawdzi się na każdą okazję. Zarówno moim zdaniem nadadzą się na okres letnio-wiosenny jaki zimowo-jesienny.
Coco Mademoiselle to perfumy, które mogą pochwalić się nagrodą FiFi Award Best National Advertising Campaign / TV 2008.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>