Nosidło ergonomiczne Lenny Lamb

Dziś kilka słów o naszym nosidle 🙂
Mamy je już rok, trochę się z nim poznaliśmy wiec czas i Wam je przedstawić.
Nasze nosidło jest nosidłem ergonomicznym firmy Lenny Lamb czyli takim które podobno jest najlepsze dla dziecka i wspiera jego rozwój. Wykonane jest z miękkiej,bawełnianej tkaniny, które po włożeniu do niego dziecka dopasowuje się do niego kształtem.
W naszym nosidle można nosić dziecko zarówno na brzuchu jak i na plecach ale ze względów zdrowotnych dla dzieci nie wolno w nosidle takim nosić dzieci przodem do świata.
Co do rozmiaru wybraliśmy rozmiar BABY czyli do max. 20 kg
W nosidle powinno się nosić dziecko, które samodzielnie bez problemu siedzi.


My używaliśmy je od około 4 miesiąca, Laura bez problemu chętnie w nim siedziała.
Od razu mówię jak była maleńka nie nosiliśmy jej dzień w dzień, zdarzyło się to kilka razy.
Gdy była już większa i jeszcze nie chodziła to powiem Wam, że lubiła tak samo być noszona, nam czasem było tak po prostu wygodniej bo nie wszędzie wjedzie się wózkiem. Naszą głupota, że nie wzięliśmy go na wakacje do Grecji bo tam przydałby się nam i sprawdziło w 100% . Gdy Laura zaczęła chodzić zaczęły się schodki, przestała chętnie i spokojnie siedzieć w nosidle, no chyba ze spała 😅 bo tak to wyginała się i wiła tak, że nie dało się jej nosić.
Teraz nosidło czeka aż młodsza do niego „dorośnie” i pewnie będziemy korzystać z niego częściej niż przy Laurze chociażby w transporcie po schodach 😂


Co jeszcze do kwestii technicznych nosidło dobrze nosi się zarówno mi jak i mężowi. Możemy dopasować je do każdej osoby za pomocą regulowanych pasów ( regulacja znajduje się w 4 miejscach ).
Nosidło wyposażone jest w trzypunktowe klamry uniemożliwiające przypadkowe odpięcie.
Przy okazji nosidełko ma kapturek, który może chronić dziecko przed wiatrem czy deszczem. Kapturek wyposażony jest w gumkę za pomocą której można regulować jego wielkość.
Nasze nosidełko wykonane jest splotem jodełkowym o gramaturze tkaniny 250 g/m²
Cena nosidełka to 510 zł

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>